SEO Specialist Mid

PRACA HYBRYDOWA

 Zakres obowiązków:

  • współpraca z największymi markami e-commerce, w branży fashion w Europie,
  • kierowanie zaawansowanymi projektami na rynku polskim i rynkach europejskich;
  • ścisła współpraca z innymi specjalistami SEO, copywriterami, działem IT oraz UX;
  • przygotowywanie audytów SEO;
  • rekomendowanie klientom rozwiązań, które przyczynią się do osiągania wzrostu  ruchu organicznego,
  • tworzenie cyklicznych raportów,
  • przygotowywanie analiz rynkowych,
  • budowanie relacji z klientami.

Od idealnego kandydata oczekujemy:

  • minimum 2 lat doświadczenia w branży SEO,
  • doświadczenia przy optymalizacji stron pod kątem SEO,
  • doświadczenia we współpracy z klientem,
  • znajomości czynników rankingowych Google i narzędzi SEO m.in. takich jak Screaming Frog Spider, Ahrefs, Senuto, Google Search Console, Surfer SEO,
  • znajomości Google Analytics,
  • umiejętności obsługi MS Excel i pracy w środowisku Google Workspace,
  • znajomości języka angielskiego na poziomie minimum B2,
  • dobrej organizacji pracy własnej i samodzielności,
  • chęci uczenia się,
  • komunikatywności.

Mile widziane:

  • doświadczenie współpracy z e-commerce w branży fashion,
  • zamiłowanie do branży modowej,
  • lekkie pióro.

Oferujemy:

  • pracę z pasjonatami w swojej branży,
  • wyjątkową kulturę pracy,
  • wygodną dla Ciebie formę zatrudnienia (B2B, umowa o pracę, umowa zlecenia),
  • budżet rozwojowy,
  • imprezy integracyjne,
  • przyjacielską atmosferę, o której przekonasz się już na rozmowie rekrutacyjnej.

Aleksandrów Łódzki / hybrydowo

5 000 - 9 000 PLN netto